| nimeninustiecinesunt a întrebat:

stie careva cum pot face update de sistem la Allview x1 xtreme? Sau nu a aparut inca? Si as vrea sa mai stiu ce update este? 4.4 sau deja a trecut la versiunea de jelly bean 5.5 desi ma indoiesc?

2 răspunsuri:
| radurobertandrei a răspuns:

Nu exista 5.5 este 5.0. Daca intri in setari la despre telefon vei vedea ce android ai si daca poti sa-l actualizezi.

| nimeninustiecinesunt explică:

Ok dar cand dau la actualizare ma duce in folderul telefonului. acolo unde sunt toate descarcariele, etc. De acolo nu stiu ce sa fac -_-