| CezaraEM a întrebat:

Buna!
Eu am Windows 10 pe laptop si am vrut sa imi descarc acele gadgeturi de la Windows 7 (cu ceas, vreme, puzzle si alte chestii), dar din pacate, vremea nu functioneaza, adica nu gaseste orasul selectat de mine. Zice "Location not found", dar orice oras as baga din lume, nu merge!
Ma puteti ajuta?
Va rog frumos!
Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| CojocariuLaurentiu93 a răspuns:

Cand au creat Win10, au eliminat gadget-urile standard, fiindca consumau multe resurse.
Insa, cum orice problema are o solutie, s-au creat gadget-uri separate functionale pentru orice tip de Windows. Inclusiv 10.

Link - http://8gadgetpack.net/
Funda, te rog!

1 răspuns:
| JustStitch a răspuns:

Bună! Acele gageturi ar trebui sa le aiba windowsul, eu am tot windows 10 pro si imi merg acele aplicatii, de vreme, ceasul si puzzle