| anonim_4396 a întrebat:

Buna,ieri mi-am instalat windowsul7.Acuma nu mai functioneaza filmuletele youtube.
Cum sa rezolv problema?

7 răspunsuri:
| Alexito94 a răspuns:

Iti trebuie flash player si eu la fel mi-am facut ieri windosu dar mai bine intra pe Google chrome ca are flas playeru de la elhappy

| Andreas757 a răspuns:

Is trebuie Adobe Flas sa instalezi dar sa nu fi pe Brwuser cand in Instalezi de nu mere

| Zadkiel a răspuns:

Ai incercat un update la flash player?

| stone22 a răspuns:

Trebuie sa instalezi Adobe flash player 11 ca sa mearga ca si eu il am. funda

| Ezikel a răspuns:

Pai trebuie sa instalezi Adobe flash player. daca nici macar asta nustiai te sfatuiesc sa chemi pe cineva care se pricepe in fine :-j de aici descarci adobele http://get.adobe.com/flashplayer/
FUNDA :D

| TheYoyogabi a răspuns:

Ai instalat Adobe flash player?

| Trippy a răspuns:

Flashu l-am avut instalat ca doar nu sunt atat de but.L-am reinstalat.Si pana la urma mi-am luat chrome-ul.Alte sugestii in afara de flash.