| stampila80 a întrebat:

Care stie dc nu pot sa vad filmuletele intregi pe youtube? cum pot sa rezolv problema?

2 răspunsuri:
| gocops a răspuns:

Te referi la faptul ca scrii numele filmului(de ex:Singur acasa) la google si iti apare la youtube Singur acasa triler si vi sa ne intrbi de ce nu poti vedea un film de ore in 3 minute inseamna ca trebuie sa-mi dai funda pentru raspuns

| stampila80 explică:

Nu
ma refer la faptul ca vreau sa vad un filmulet de 3 min si nu il pot vedea pe tot ci doar jumatate din el