| Zlatea_Diana_1995 a întrebat:

Îmi poate spune cineva cum sa fac să-mi apară lista de prieteni pe Facebook?! Mi-a dispărut astăzi, când dau pe lista mea de prieteni îmi apare găsește prietenii.

Răspuns Câştigător
| StevenMetalhead a răspuns:

Probabil ai intrat pe alt account pe care nu ai avut niciun prieten sau cine știe, acest lucru trebuie văzut prin video sau imagini, ah da și te-aș sfătui să dai această întrebare pe Facebook, deci este așa un forum(drept că e în engleză) unde lumea întreabă când au probleme cu Facebook-ul și poate găsești și tu ceva similar acolo. Baftă.