| anonim_4396 a întrebat:

La telefonul EVOLIO ONYX, ce fel de cartela trebuie? Ce parere aveti de el? As vrea sa imi iau unul zilele asea.

Răspuns Câştigător
| m1haytza a răspuns:

Eu am un telefon evolio onyx de vreo 2-3 luni si merge perfect nu a avut nici o problema cu el...este dual sim poti sa ii pui o cartela normala si un micro sim.

2 răspunsuri:
| Yumen a răspuns:

Salut, si eu am un Onyx. In ea merge o cartela sim mic si una mare si SD card. Este un telefon dwstul de bun, dar nu pentru jocuri

| B3B3NI a răspuns:

E dual sim, merge orce cartela pe el.