| No10 a întrebat:

Salut! Ce parere aveti de telefonul evolio m4 magic big grin?

Răspuns Câştigător
| CocaColaRO a răspuns:

Salut, Bogdan! Ce pot sa zic...pai...din cate m-am documentat si am vazut mici review-uri pare un telefon destul de bun si cred ca este, nu cred ca vei avea probleme tehnice cu el, atat timp cat nu il scapi jos. Te-as sfatui daca ai unul sau vrei sa-l cumperi, sa folosesti o husa mai groasa pentru protectie. Cat despre sonor, atunci cand vorbesti la telefon sau cand asculti muzica, o sa se auda destul de tare si o sa beneficieze de un sistem audio foarte bun in care poti sa iti setezi tu volumul, daca ai casti o sa se auda putin mai tare.

Numai bine! @Lincoln

| No10 explică (pentru CocaColaRO):

Din fericire l-am achizitionat azi de la eMAG, se misca foarte bine arata bine, e un smartphone foarte bun, merci oricum!winking

| CocaColaRO a răspuns (pentru No10):

Cu placere. Succes si ai grija de elwinking