| Lleahh a întrebat:

Bună, mă confrunt cu o mică, mare problemă care mă aduce serios în punctul de a da cu pc-ul de pereți. În decursul zilei de astăzi, nu am putut intra pe diverse site-uri, pagina mi se bloca și îmi apare "Conexiune nu este privată/ sigură", reîncărcam și aveam aceeași problemă. Când am vrut să intru pe TPU, aceeași problemă... cu conexiunea (și pe telefon mi-a apărut aceeași problemă). Aveți idee cum pot rezolva această problemă?! happy
( Acea setare de la google chrome cu privire la protecția împotriva site-urilor periculoase este dezactivată )

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

1- fa o scanare completa cu antivirusul tau. Daca nu ai asa ceva recomand Avast Free (e cel mai bun dintre antivirusii gratuiti)
2- reseteaza browserul
3- descarca de pe site-ul oficial instrumentul de curatare al browserului.
Succes
happy

| Lleahh explică (pentru gabicoo):

Adica, "restabileste setarile la valorile initiale"?!

| KillaNoFilla a răspuns:

Pentru pc incearca sa faci rost de iobituninstaller si foloseste-l sa stergi tot legat de browsarE daca tot nu merge, reintaleaza windowsul