| anonim_4396 a întrebat:

Buna prieteni. Ma ajutati cu ceva pentru funda? deci : la sfatul vostru, pentru ca nu imi mai aparea scrisul pe mess am incercat sa-l downloadez din nou. Dar : SURPRIZA, se blocheaza la sf. si nu mai merge. ce sa fac? nu prea as vrea sa reinstalex windowsul si sa stric pcul crying DAU FUNDA NUMAI AJUTATI-MA PLZZZ

2 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Dai un restart si incearca sal instalezi iar, dar nu descarca messu de pe site de la yahoo descarca-l de aici http://www.filehippo.com/download_yahoo_messenger/, data viitoare cand nu iti mai merge messul sa stii ca nu dezinstalarea rezolva problema, uite aici cum se rezolva http://www.videotutorial.ro/? p=1922

| DeyCj a răspuns:

Păi nu trebuie. Uite pe scurt cum se face.Pe scurt ai de dezinstalat complet yahoo messengerul şi apoi de reinstalarea acestuia. Când zic de dezinstalare completă mă refer inclusiv la ştergerea cheilor din registrul Windows-ului precum şi al folderului Yahoo! din aplication data şi respectiv defragmentarea registrului folosingd un utilitar specializat în această operaţie.Succese