| Gabytsa96Girl a întrebat:

am un prieten de 2 luni eu il cunosc de 2 anii ne intelegem foarte bine chiar tin foarte mult la el si nu vreau sa ma despart de el. dar uitati care e problema l-am prins de mai multe ori online pe mess si la mine in lista nu aparea l-am sunat si a zis ca e la un prieten acum mi-a aparut ca e pe invizible mie nu`mi plac chestile astea inseamna ca pers nu vrea sa vorbeasca cu tine imi dati si mie un sfat cum sa fac sa aflu daca chiar tine la mine pentru ca eu stiu ca el nu ma minte nu vreau sa stric relatia plzzz ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Laurixu a răspuns:

Ar trebui sa discuti cu el lucrurile pe care le.ai spus acum sh faptul ca te deranjeaza... daca el cu adevarath tine la tine sh te merita ar intelege sh n.ar mai face asa, dar daca nu, nu e o mare tragedie.tu sa ramai cu impresia ca el nu tea meritat sh ca nu e vina ta ci a lui ...Baftaa:*

2 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Pai daca el e online si tie iti apare offline inseamna ca ori ti-a dat ignore ori te-a pus pe invisible...
sau poate este o problema de la mess ca se mai intampla
ar trebui sa-l intrebi ce se intampla
poate nu te mai place ...si nu stie cum sa ti-o spuna...
incearca sa comunici mai mult cu el

| Gabytsa96Girl explică:

Acuma mi-am facut un id si m-am dat drept o fata si l-am intrebat daca are prietena si a zis ca da si ca o cheama Gabriela asa cum ma cheama pe mine si dupa mi-a zis ca sta pe invizible ca are ceva treaba oare e adevarat sau minte?