| anonim_4396 a întrebat:

Buna prieteni TPU ce inseamna asta : A fost depăşită limita de lăţime de bandă
În prezent acest site a depăşit limita de lăţime de bandă. Încercaţi din nou mai târziu. am primit asta la site si nu imi mai merge ce sa fac:(( www.programeyahoodownload.tk este siteul:-S please ajutor

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Fiecare site are o anumita limita de trafic. Sa iti dau un exemplu: un drum cu 2 benzi, aglomerat.
Siteul ala a depasit limita de vizite si s-a blocat.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-ai ce face, doar sa incerci mai tarziu. Nu este de la tine, problema este ca s-a depasit capacitatea de accesare a site-ului, din cauza numarului mare de utilizatori, a fost si problema de pe acest site. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sia revenit totul merge ok au fost prea multi vizitatori deodata www.programeyahoodownload.tk si www.pydro.tk