| EvaTramell a întrebat:

Revin cu o mica problema. Am o adresa de mail și nu pot sa o mai accesez. Nu demult timp am activat account key din câte am înțeles înlocuiește parola. Și nu mai pot sa mă conectez deoarece nu mă mai lasa. Nu mă. Pot conecta deoarece îmi apare ca trebuie sa dau accept sau nu. De exemplu ca mă conectez de calculator eu primesc pe telefon o notificare. Dar acum m-am delogat de pe mobil și nu mai pot intra deloc. Că mă trimite direct ca sa primesc un cod pe telefon dar eu nu îl primesc. Și am un Mail de rezerva dar nu pot sa îl accesez. Și nu înțeleg de ce.
Ce vreau sa zic este ca pot sa dezactivez aceea account key? Ca mă enervează. Și vreau sa mi recuperez aceea adresa și parola.
Mulțumesc. O zi frumoasa!

1 răspuns:
| cezar003 a răspuns:

Roaga-l pe bunul D_zeu sa-ti aminteasca parola si login-ul, esti singurul care te oti ajuta intr-o astfel de situatie