| Wordofthat999999 a întrebat:

Am o pereche de casti de la Philips sunt putin mai diferite, nu sunt casti din-alea normale si o casca nu-mi mai merge si n-are niciun fir rupt nimic doar ca nu stiu ce au, par in regula dar nu se mai aude acea parte nu stiu de ce, as avea o sansa sa-mi repar acea casca? Ca mi-ar parea rau de aceste casti, m-au tinut doi ani si sunt foarte bune si foarte scumpe, as mai avea o sansa sa repar aceste casti sa le duc la un specialist sau daca e sa fac eu ceva?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Dupa 2 ani e normal sa se strice, cumpara altele nu repara nimeni asa ceva