| cornelmircea1980 a întrebat:

Buna seara, as dori sa ma ajutati in legatura cu aceste 2 laptopuri, sa-mi spuneti care dintre ele este mai bun. Ca de exemplu la mine ruleza continu camera de la Facebook si MiniCraft sau camera de la Facebook si World of Tanks sau daca nu ruleaza camera de la Facebook ruleaza camera de la Skype. Ambele ruleaza pe fiecare zi cam 16 ore. Deci de cand dechid laptopu camera web ruleaza in continu. Va rog frumos sa-mi spuneti care dintre ele imi sugerati sa-mi cumpar! Rog sa mi se dea raspunsuri din partea celor care se pricep! Multumesc! O seara frumoasa, la revedere!
1) http://altex.ro/......-blue-gray

2) http://altex.ro/......b-free-dos

Răspuns Câştigător
| Liniuta1 a răspuns:

Salut!
Mergi pe al doilea (http://altex.ro/......-free-dos) Are ultima generatie de procesoare Intel :) Funda?

2 răspunsuri:
| cornelmircea1980 explică:

Tip procesor: Intel® Core™ i5
Model procesor: 6300HQ
Frecventa maxima procesor (GHz): 3.2
Tip ecran: LED
Diagonala ecran (inch): 15.6
Memorie RAM (GB): 4
Capacitate stocare (TB): 1
Unitate optica: 8x Super Multi DL
Procesor grafic: nVIDIA GeForce 940MX
Memorie video (GB): 2
Sistem de operare: Free Dos

Tip procesor: Intel® Core™ i5
Model procesor: 7200U
Frecventa maxima procesor (GHz): 3.1
Tip ecran: LED
Diagonala ecran (inch): 15.6
Memorie RAM standard (GB): 4
Capacitate stocare (TB): 1
Unitate optica: 8X Super Multi DL
Procesor grafic: NVIDIA GeForce 940MX
Capacitate memorie video (GB): 2
Sistem de operare: Free Dos

| cornelmircea1980 explică (pentru Liniuta1):

Mersi mult