| GabryeluL a întrebat:

Ce aparat foto imi recomandati pana in 1500 lei (chiar si putin peste 1500 daca merita)? Cu toate ca as vrea un DSLR, nu cred ca gasesc ceva ok in banii astia... Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu, gasesti, Nikon d3200. d3300. Recomand.
Depinde ce vrei sa faci cu el.
eu am un d3200 de cand au aparut, si nu simt nevoia de upgrade, il folosesc doar la evenimente, sau cand merg intr-un loc mai special, eu stiu, la zoo, la ziua cuiva, la vreo nunta. Maxim de 2 -3 ori pe an il scot din geanta laughing
Dar face niste poze fenomenale.

| darrio2007 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DS0YDFBBM/

Ia-l acum cat este redus.