| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara la toata lumea.As vrea sa stiu va rog frumos daca ma puteti ajuta cu cateva sfaturii. Vreau sa iau un procesor Procesor AMD FX X8 8350 ( Nu vreau Intel!) cu ce placa de baza ii cel mai compatibil dar video.(gaming) Mersi pentru atentie. O seara placuta astept cu drag, bye.

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Mai bine ramai la Asus SABERTOOTH 990FX R2.0.

35 răspunsuri:
| Bad2Fast a răspuns (pentru Cronki):

Ok mersi mult o sa iau si hardul atunci

| Bad2Fast a răspuns (pentru Bad2Fast):

Pardon asta era configuratia trecuta laughing am schimbat procesorul AMD - Processore FX-8350 (Vishera-Piledriver) 8 Core 4 Ghz Socket AM3+ Sbloccato => 188 de euro si placa video GIGABYTE - Radeon HD 7970 3 GB GDDR5 PCI-E / VGA / DVI-I / HDMI / Display Port x 2 la 373

| Bad2Fast a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi pentru tot

| Bad2Fast a răspuns (pentru rater1994):

Am ajuns la 1500 de euro cu tot wind original si 70 de euro sa mi puna ei piesele cu garantie peste 3 ani la fiecare piesa in parte toate de calitate compatibilitate tot ce vreiwinking

| Bad2Fast a răspuns (pentru JustCosmin):

Azi am primit toate piesele pe configuratia care am vb ce sa zic imi merge brici si cu windwos original n-am mai lucrat se vede diferenta deschid 100 de pagini nu este scadari ii ceva incredibil toate le joc pe rezolutie maxima si pot baga jocuri in bara folosesc programe multimedia un show pe cinste plus am si fibra obtica sti is cel mai fericit om laughing mersi de ajutor