| anonim_4396 a întrebat:

Pot seta la facebook ca prietenii mei sa nu imi vada lista de prieteni? Este posibil? Dau funda! Multumesc! Va rog explicati-mi pasii!

Răspuns Câştigător
| lovee123 a răspuns:

Buna.Intrii in lista ta de prieteni..in partea dreapta este un creion.dai pe el apoi pe "editeaza confidentialitatea" apoi unde scrie lista de prieteni setezi ca doar tu sa o poti vedea.Bafta!

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Te duci la friends ( prieteni) de pe profilul tau, in partea dreapta langa "find friends" ( gaseste prieteni) iti apare un desen cu un creion, se numeste "manage"(administreaza), dai click pe el si dai la "edit privacy"( editeaza confidentialitatea) acolo o sa iti apara "who can see your friend list?"(cine poate vedea lista ta de prieteni?) si selectezi "only me"(doar eu).