| Xenoverse a întrebat:

Buna seara TPU.

Am un laptop HP 15-G011SQ si are un hard disk de 1 TB si vreau sa-i mai adaug un SSD de 120 gb si vreau sa stiu daca acest SSD https://www.emag.ro/......DDD95DBBM/ este bun pentru laptopul meu?

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Gasesti la pretul acesta Samsung evo sau crucial la jumatate de pret. cauta pe Amazon ssd de 120gb.
ca e compatibil? probabil ca e. spui ca vrei sa il adaugi. inseamna ca vrei sa il pui il locul unitatii optice. daca laptopul are unitate optica il poti monta in locul ei. deci trebuie sa cumperi si acel adapt.