| IAmAGreatPotato a întrebat:

Stie cineva daca laptopul ăsta isi merită banii https://m.emag.ro/......DW10YNBBM/ L-as vrea pentru vizionat seriale si The Sims 4, oare e compatibil cu jocul?

19 răspunsuri:
| IAmAGreatPotato explică:

Nu stiu de ce nu merge link-ul, il mai pun o data. https://m.emag.ro/......DW10YNBBM/

| RAY a răspuns (pentru IAmAGreatPotato):

La banii aia ce ai vrea e bun

| Superior a răspuns:

E un sistem foarte slab. Mai bine strangi inca 2200-2500 lei si iei ceva bun. Nici de vizionat seriale nu e bun asta.

| Robert2090 a răspuns:

Trebuie sa aiba placa video dedicata, daca nu are toate jocurile iti vor merge super greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

"inca 2200-2500 "...nu toata lumea poate...

| Superior a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci mai bine nu cumpara. Si poate daca mai strange bani. 10 lei din aia, 200 lei din aia, nu mai cumpar pizza, inca 20 de lei si se strang.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

Ba da. un PowerPoint merge, un Youtube...chestii de astea mici merg.

| Superior a răspuns (pentru anonim_4396):

Am fost la un prieten sa-i configurez windows-ul la un laptop de asta... cand am pus ceva pe Youtube si dadeam fullscreen dadea automat de 480p sau 720p, la 1080 se bloca (se bloca si la 720, ma rog, mai rar). E inutil ala. Doar pentru PowerPoint, si google. ATAT

| alexboss2020 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma gandeam ca zice si el mai pui 200 lei laughing)! Cum ba sa zici mai strangi inca 2200-2500 lei, bani aia nu se fac in 2-3 saptamani e mult de munca!

| alexboss2020 a răspuns (pentru Superior):

Se vede ca nu ai experienta! Merge foarte bine acel laptop in 720p si pot juca jocuri mici ca lol sau dota 2, cs go nu poti juca dar te rog nu fa acel lapop mai slab decat este, ai cam exagerat cand ai spus ca nu e bun nici de seriale, ai cumva acel laptop sa imi demonstrezi ca nu duce in 1080P?

| Superior a răspuns (pentru alexboss2020):

Pe laptopul acelui prieten nu mergea nici CS 1.6 (30fps,lol),si e fix aceeasi configuratie.

| alexboss2020 a răspuns (pentru Superior):

Nu cred frate! Nu mai vinde gogosi! Esti 100% sigur ca sunt aceleasi specificati si aceeasi marca de laptop? Poate prietenul tau avea windows-ul cu probleme, nu e un laptop chiar excelent dar eu co aceeasi configuratie duc lol in 60-70 fps-uri pe setari low-very low si 30-40 fps-uri pe setari low-medium!
https://altex.ro/......s-free-dos

| Superior a răspuns (pentru alexboss2020):

Era tot un Asus, si windows-ul era 10, primit cadou si venit odata cu laptopul.

| alexboss2020 a răspuns (pentru Superior):

Ireal =)

| alii98 a răspuns (pentru Superior):

Nu iti trebuie 2000-4000 ron pentru un laptop si pentru gaming si altceva

| alii98 a răspuns:

Nu merita, ori strangi pentru asta https://m.emag.ro/......DGGQP7BBM/

ori mai pastrezi si il iei pe asta
https://m.emag.ro/......DQNGTDBBM/

amandoua il vor duce pe graficile pe low si rezolutia maxima extrem de bine, te poti astepta chiar la ultra

| Superior a răspuns (pentru alii98):

A doua varianta e ok, dar daca ar strange bani ar putea lua ceva de care sa fie foarte multumit. https://www.pcgarage.ro/......dark-grey/