| alexandraa084 a întrebat:

Buna, stiu ca nu este o categorie buna pentru problema mea (sau poate este), dar stiu ca este cea mai vizitată. Am o problema cu Instagram-ul. M-am deconectat si m-am reconectat, iar acum nu imi mai apar mesajele in inbox. Dacă vreau sa caut o persoană cu care am vorbit, imi apare, dau pe ea si nimic, imi apare chestia de încărcare si sta asa mult timp (am si asteptat, dar după mi-a apărut ca cică ar fi eroare si ca fluxul nu a fost reincarcat). Am dezinstalat aplicația si nimic. Pot primi mesaje cu persoane cu care n-am mai vorbit niciodată, dar de la persoane cu care am vorbit/grupuri în care am dat mesaje nu pot primi si imi apare chestia aia de încărcare. Dacă incerc sa scriu un mesaj tot unei persoane cu care am vorbit, degeaba le scriu si dau pe trimitere ca tot imi apare ca se încarcă, nici macar mesajele pe care le-am trimis nu mi le arata. Un sfat sau ceva? Va rog sad

Țin să menționez că am încercat si cu un alt cont, nu-mi face asa. Adică am trimis mesaje, le-am primit si tot asa, mi se încarcă. M-am deconectat si de la el și reconectat, pe el merge...si nu inteleg de ce. Mi s-a blocat contul in privinta mesajelor? Daca da, cat tine?

Răspuns Câştigător
| Ejsofbebwjo a răspuns:

Si eu am exact aceiasi problema, o fi cazut iar Instagramul, poate o sa se rezolve de la sine