| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt Alexandra am o imprimanta MX300 dar cand vreau sa printez scoate foaia alba ma puteti ajuta

1 răspuns:
| 334499 a răspuns:

Ori s-a golit ori s-a uscat cartusul
Incearca sa stergi capul cartusului, sa-l agiti, sa sufli cumva cu aer rece (cu un feon e ok). Daca nici dupa ce ai facut asta nu reusesti sa scoti o pagina printata mai sterge-l o data cu vata si spirt. Daca nici dupa asta nu iti scoate foi sau scoate 2-3 si gata, numai ai tus si trebuie sa il reumpli sau sa-ti cumperi unul nou.