| Yumen a întrebat:

1) Am primit o tastatura de gaming "cyborg saitek keyboard". Aceasta tastatura are in stanga butoanele de la
C1 pana la C6, iar la dreapta are butoanele de la C7 pana la
C12. Eu as vrea sa stiu ca ce rost au butoanele acestea si
cum functioneaza.
2) Aceasta tastatura poate ilumina cu cateva culori. Eu as vrea sa bag efecte de iluminare in tastatura, (exemplu: acuma prima parte ilumineaza cu rosu, dupa 2 secunde cu
verde)
Multumesc pentru raspunsurile in viitor. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Tastele acelea se pot programa in diferite jocuri cum vrei. Intri in setarile jocului si programezi pentru fiecare miscare o tasta.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cat despre iluminare mai citeste si pe aici: http://www.arenait.net/2008/11/17/saitek-cyborg-keyboard.html