| Nina20009g a întrebat:

Buna,TPU! Acum ceva timp * mi-am pus un pin la telefon(ca si parola) dar l-am uitat. Daca scriu de mai multe ori parola gresit, ar trebui sa imi apara pe ecran intrebarea * Ai uitat parola/codul pin?*, dar nu imi apare. Stie cineva cum sa sterg pinul sau macar sa il schimb fara a sterge datele din telefon? (este Samsung Galaxy S3 mini) Multumesc! (Scuze daca au fost greseli de ortografie)

Răspuns Câştigător
| MadHOuse a răspuns:

Se rezolva cu un reset din recovery mode.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar trebui sa-ti apara pe ecran? Telefonul nu e Facebook sau Yahoo mail.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i un factory reset, si eu am patit
https://www.youtube.com/watch?v=GrWD2SGmzGU