| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU: Ajutați-mă urgent! Am făcut din greșeală upgrade la Windows 7, iar acum am Windows 10.Atunci când intru pe YouTube să vizionez ceva, rezoluția la videoclipuri e de 144p și nu mă lasă să o fac mai mare de atât.Trebuie să instalez ceva, sau de ce nu merge?
FUNDA.

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Incearca la restart si apasa F8 la,, Repair your computer'', apoi la Startup repair cu restore! Apoi se restarteaza din nou poate ca vareveni inapoi la windows 7! Trebuie sa te informezi daca nu s-a finalizat testele cu sistemul de operare Windows 10 pana la sfarsitul anului 2015!

3 răspunsuri:
| Parlit a răspuns:

Iti zic eu windows 10 dupa mine e penal rau, cauta pe google cum sa revi la windows 7 sau du-te la cineva sa reinstaleze deoarece o sa-ti dea geniune

| Yeapy a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa instalezi driver-ul video al pc/laptop
Win 10 e foarte fain deoarece poti face multe chestii fara sa instalezi programe speciale happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Parlit):

Am revenit la Windows 7, problema e că tot nu am acel Driver pentru YouTube.