| Kitybush a întrebat:

Am cumparat un microfon care are o mufa jack mare si nu stiu cum sa il conectez la boxe pentru ca mufa este prea mare.Ma ajutati va rog? Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Speed01mikz a răspuns:

Incearca sa desurubezi jack`ul...tie iti trebuie un jack de 3, 5 mm iar acela nu este bun pentru boxele tale, ci pentru mixere profesionale de exemplu. In cazul in care nu poti sa il returnezi iti sugerez un adaptop de la jack mare la 3, 5...costa in jur de 10 - 15 lei. Funda?happy

1 răspuns:
| AndreiAndrew a răspuns:

Conecteaza-l la unitate, trebuie sa fie un loc unde sa incape acea mufa.