| KM3 a întrebat:

Am de facut un proiect power point. Eu am varianta power point 2003, iar la scoala power point-ul este 2007.Cum sa imi salvez power point-ul(proiectul) ca sa fie compatibil cu cel 2007(al scolii).

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

În formatul normal. Microsoft Power point 2007 vede proiectele salvate în 2003-ul cel scos din uz.Invers, în schimb nu numai dacă nu salvezi prezentarea în formate de office 2003/xp.Succes

| dannyel86 a răspuns:

Office 2003 e recunoscut automat de varianta 2007. Pentru cazul invers, cand un fisier e creat in Office 2007, iar tu ai varianta 2003, Microsoft a pus la dispozitia utilizatorilor un utilitar de compatibilitate, pe care il gasesti aici:
http://www.microsoft.com/en-US/download/details.aspx?id=3
(debifeaza, de pe pagina urmatoare, "MSN default homepage & Bing default search engine")

| LTAA a răspuns:

Intra automat in Compatibility Mode, deci nu ar fi vreo problema.

| Mykymu a răspuns:

Compatibility Mode.