| anonim_4396 a întrebat:

Am google Chrome si as vrea sa intru pe Facebook dar imi zice ca nu exista pagina si asa imi face si la microsoft.com va rog ajutati-ma timpul e setat corect ce pot face?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Asteapta ca o sa si revina, multi sau plans ca nu le merge, mie imi merge

8 răspunsuri:
| diiiiiiiana a răspuns:

Multe persoane spun ca nu le merge Facebook-ulwinking nu eşti singura persoana smug calmeaza-tewinking

Mie imi merge smug laughing :p

| alexstb a răspuns:

Nu poti face nimic nu va merge unora mie imi merge perfectwinking funda?

| Anonim9990 a răspuns:

Salll! Pai foarte simplu intra pe internet explorer sau pe opera sau firefox.

| Rebelshy a răspuns:

E ceva de la ei... Nu merge nici in Mozile, Opera sau Internet explorer nu doar cu Google Chrome

neluL
| neluL a răspuns:

Descarca si fa o scanare cu Single PC Removal Tool http://www.bdtools.net/ si vorbim dupa!

| MsBarbieAlexandra a răspuns:

nimic...e de la ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merge! Multumesc tuturor de raspunsuri!

| Miha_Mada_1905 a răspuns:

Intrati in My computer -> Control Panel -> cautati programul Anti Phising Domain Advisor. sau ceva de genul -> remove. asteptati 5 minute. Apoi intrati pe www.facebook.com si va merge! Nici mie nu mi-a mers facebook-ul si imi spunea acolo sa sterg programul. Acum merge!