| IoNuTz96 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor. Am pus laptopul pe hibernare dupa ce m-am jucat putin pe el. Iar acum cand il aprind nu mi se mai aprinde display-ul in schimb se aude ca ventilatorul merge si ledurile is aprinse, si ledul de la caps lock e aprins. Doar ca ledul de la procesor nu palpaie de loc ca si cum "ar lucra". Mentionez ca am laptop Asus cu placa de la NVIDIA. Credeti ca s-a ars ceva. Ce este de facut? Laptopul este inca in garantie si l-am cumparat de pe PC garage. Are tehnologie Ice Cool deci nici atunci cand ma joc nu se incalzeste + ca il tin si pe cooler de ultima generatie care merge tot timpul si are flux de aer destul de puternic. Dau funda mersi.

4 răspunsuri:
| AUGUST1N a răspuns:

Ai incercat sa il stingi si sa il aprinzi iar? Daca da inseamna ca ti s-a ars placa video sau alt ceva de cat timp ai laptopu-l?

| zuzyduzy a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel
eu l-am dus la reparat pentru ca nu imi pornea deloc si mi s-a spus ca era un virus
deci dul la reparat

| floryn1993 a răspuns:

Ai noroc atunci daca este in garantie, se va repara daca pot cei de la service sau se va inlocui cu alt laptop.

| itsoft a răspuns:

Il tii cu bateria in el. daca ai bateria oprestel scoate batria si lasa-l asa circa 20 de minute. si la urma il pornesti