| Mihaelaaaa19 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor. Nu stiti cum pot recupera mesajele sterse de pe messenger/Facebook? Sau macar daca e posibil, e urgent! Multumesc!

9 răspunsuri:
| voxis12 a răspuns:

Știu că nu se pot recupera în vreo oarecare metodă. De asemenea, când vrei să ștergi o conversație/postare îți specifică că nu o vei mai putea recupera! Sper că ți-am răspuns întrebării!

| AlinaCucu a răspuns:

Buna nu poti sa.l recuperezi dar daca vrei sa.l vezi iar ar trebui sa ii ceri lui persoana care ai trimis mesajul screeshot(print )

| Puisorulfșy a răspuns:

Pentru asta ai nevoie de root pe telefon si de o aplicatie de ex: messenger recovery.
Cu root-ul e mai greu, cauti tutoriale pe youtube...asta depinde si de telefon, eu am j3 2016 si nu pot sa-mi bag root.
Aptopo: root-ul este radacina care schimba anumite valori ale telefonului.

| DannyQ a răspuns:

Stiu,cum le poti recupera dar nu pe toate, dar nu stiu cum as putea sa iti explic aici.Da-mi cerere pe Facebook si o sa iti dau poze sa vezi unde trebuie sa intrii.

| GabyT10 a răspuns:

Incearca cu varianta:Setari-Informaţiile tale de pe Facebook-Descarca informatii (aici dai sa-ti creeze un folder cu toate mesajele trimise si primite), sper sa mearga, nu stiu daca ti le da si pe cele sterse (cand stergi ceva spune ca nu mai poti recupera), dar unii spun ca au reusit asa.Multa bafta, sper sa te ajute comentariul meu.

| Mihaelaaaa19 explică (pentru GabyT10):

Am incercat dar nu stiu de ce nu pot deschide folderul dupa ce s-a descarcat.

| Mihaelaaaa19 explică (pentru Puisorulfșy):

Eu am j5 2016... vreau doar o parte din mesaje nu toate. Daca nu e posibil sa le recuperez. Oricum nu sunt foarte vechi.

| GabyT10 a răspuns (pentru Mihaelaaaa19):

Vezi sa nu fie inca in asteptare. Daca l-ai descarcat si nu merge spune aceasta problema la Facebook (ai sus la cercul cu semnul intrebarii, Raporteaza o problema). Sper sa reusesti si sa rezolvi problema.Imi pare rau ca nu stiu alt mod de a te ajuta, poate va sti alta persoana de pe acest site.

| Mihaelaaaa19 explică (pentru GabyT10):

Nu cred ca ar fi in asteptare. Adica am primit mail ca e descarcat. Mersi. Sper si eu sa o rezolv...