| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema cu touch-ul telefonului la unele jocuri, nu pot sa merg si sa imi misc camera fara ca camera sa o ia razna.
Stiti cumva care este problema?

5 răspunsuri:
| Santo2190 a răspuns:

Verifica in setarile telefonului
daca nu dai telefonului o resetare din fabrica

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Santo2190):

Telefonul este deja nou si m-am uitat prin setari si nu am gasit nimic despre touch.

| Santo2190 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma refeream in setarile jocului..nu conteaza ca e nou, o resetare nu strica..vezi poate-i de la jocuri, nu de la touch-ul tau

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Santo2190):

Nu din pacat nu am rezolvat nimic sad
Dar nu exista o aplicatie ca sa imi relgez touch-ul?

| Santo2190 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca ai ce sa faci. eventual cauta "apasare fina la atingere" ceva de genu era la o setare si marea sensibilitatea la atingere..mai mult de atat nu stiu daca poti face