| MihaAb199 a întrebat:

Am o problema cu actualizările de la aplicația Messenger. Am un IPhone 5s si aceasta aplicație se Actualizează singura si este la zi in momentul de fata. Totusi, noutățile aduse odata cu actualizarea nu imi merg. Penultima iti oferea posibilitatea de a vedea inimi pe ecran cand trimiteai unele stickere sau emoticoane; nu mi-a mers. Iar acum ar trebui sa apara in setări opțiunea 'valentines' si mesajele sa apăra sub forma de cadouri. Cu toate ca am ultima versiune, nu am asa ceva. daca știți ce as putea face sau de la ce ar putea fi problema...
Mulțumesc anticipat

1 răspuns:
| OanaAlexandra123 a răspuns:

Poti trimite un feedback celor de la Messenger si astepti pana la urmatoarea actualizare. Ai putea sa dezinstalezi aplicatia si s-o instalezi.