| Stan_Liviu_Marian_1982 a întrebat:

Buna dimineata...ma scuzati de deranj. Daca ati fi amabil sa ma ajutati cu o problema, va explic imediat despe ce este vorba. In urma cu o saptamana toate mesajele primite pe aplicatia fb messenger imi apar doar in momentul cand intru in aplicatie. Ca sa fiu mai explicit nu ma avertizeaza cu nici un fel de sunet, ci doar in mmomentul cand deschid aplicatia incep sa-mi apara mesajele si sa sune precum primesc mesaje. Nu stiu daca m-am facut inteles, am incercat sa rezolv prin resetare telefon din fabrica, actualizare software, dezinstalare si instalare aplicatia fb messenger, dar nimic schimbat. Multumesc pentru timpul acordat si daca sunteti amabail si aveti timp va rog sa-mi raspundeti. O zi placuta!

1 răspuns:
| DarkTwister a răspuns:

Te duci la setarile aplicatiei si setezi notificarile cum sa le primesti