| RDRRHHHDRY5R5556 a întrebat:

Am o problema cu Skype-ul. De fiecare data cand vorbesc cu cineva, respectiva persoana ma aude intrerupt. Inainte sa vorbesc cu persoana, nu deschid nimic, uneori mai deschid Google Chrome sau Mozila sa mai vad cate ceva pe Google, dar in rest, nu. Laptop-ul are acusi 4 ani. Este un Compaq Presario CQ57.
Dau funda!winking

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Zamfir_1998 a răspuns:

Salut! Problema ta poate sa fie generata de conexiunea ta la internet.
In cazul in care ai o conexiune buna incearca sa reinstalezi skype/windowsul.

1 răspuns:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Ai o panarama de conexiune la internet sau de procesor.