| Luci88 a întrebat:

am pus camera web la o alta unitate, dar am intampinat o problema, la care imi zice ( Sorry, no webcam was found on your system)

imi puteti spune ce sa mai i8nstalez? din ce cauza imi da aceasta problema? funda si vot

Răspuns Câştigător
| Spaz472 a răspuns:

Cauta pe google : download "camera care o detii" driver pc windows " ". Fara ghilimele. Succes! Daca nu te descurci sa imi spui.

4 răspunsuri:
| StefanCristi55 a răspuns:

Probabil nu merge pentru ca nu e compatibila cu windowsul thinking

| tr3ig a răspuns:

Pai tu camera ai pus-o acolo normal? ca pe un stik? adica decat ai bagat usb-u in unitate ai dat-o la mess sa te vada lumea?!?!?!?!

vezi ca trebuie sa ai la ea un cd cu drivere, dupa ce bagi in unitate trebuie sa bagi cdu si sa o instalezi, si dupa iti va merge. bafta

| AdrianL a răspuns:

Cauta driverele de la camera pe siteul producatorului de la care ai camera.

| darrio2007 a răspuns:

Trebuie si instalata.Nu se baga oricum in unitate.