| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare : am windows xp si camera a4tech am instalat camera bun merge dar pe yahoo messenger imi merge doar o zi sau daca sting calculatorul si il aprind nu merge imi zice "Sorry, no Webcam was found on your system
" si daca scot cablul de la camera si il bag iar merge. ma poate ajuta cineva? cum sa fac sa nu mai trebuiasca sa tot scot si sa bag camera?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Nu se initializeaza driverele la pornire. Si eu mai patesc. Nu tot timpul dar se intampla. O scot si o bag! happy Nu ma deranjeaza. Tot A4Tech am si eu.