| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Am scris cu pixul din greseala pe laptop. Cum pot sa-l sterg?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu aveti minte in cap parca ai 2 ani, incearca cu spirt daca nu merge vezi cu clean de curatat geamuri sau putin domestos dar pui foarte putin ca ăla arde si poti deteriora laptopul, mai poti incerca cu detergent de vase fairy sau axion daca ai dar tot asa pe o cîrpă umedă nu udă pui putin un strop de fairy, sau de clean de solutie pentru geamuri sau domestos si freci zona unde ai dat cu pixul fara sa faci spumă si fara sa curga apă in laptop ca il strici, dar unde ai scris cu pixul pe tastatură sau pe ecran?

| sierra1 a răspuns:

"Am scris cu pixul din greseala pe laptop"

unde mai precis?