| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare, tocmai mi-am luat un router wireless iar eu stiam ca trebuie instalat ceva... dar cand l-am bagat in priza si pc merge si merge su pe telefon... se poate fara sa instalezi nimic, adica na nu se intampla nimic? laughing))

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

E bine, probabil e mai automatizat si s-a instalat singur. O parola pe wifi ar trebui pusa daca nu are inca.

1 răspuns:
| EnvyU a răspuns:

Vezi pe router ca e scris ip-ul lui, de obicei este ceva gen 192.168.0.1 scrii ip-ul in browser si vezi daca iti intra, daca iti intra dai la quick setup si de acolo te descurci, ca sa ii pui parola, ca daca nu ii pui parola se pot conecta vecinii la el, daca esti la bloc.