| eniza a întrebat:

Am sters din greseala un folder cu poze foarte importante pentru mine...Erau pe un telefon Samsung galaxy core prime Android. As dori sa stiu daca este vreo metoda sigura si rapida de a le recupera. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Încearcă sa cauți în Google photos sau dacă ai vreo aplicație ce sincronizează fotografiile tale. Mie mi se salvează toate pozele pe Google photos și, desigur în telefon. Google Foto îl găsești în telefonul tău, dacă vei cauta printre aplicații.

| gelu1970 a răspuns:

Daca nu le ai in Drive, le poti recupera cu Dr. Fone Android.