| Nana13HopeAndSucces a întrebat:

Am o tableta Samsung Galaxy Tab 2. Daca am sters din greseala un folder cu poze pe care le-as vrea inapoi, cum le pot recupera? Multumesc foarte mult. FUNDA.

5 răspunsuri:
| fataciocolata a răspuns:

Imi pare rau pentru tine dar nu merge decat la un magazin special de tablete/telefoane, dar pretul este unul ridiacat!

| Serban_Andra_1999 a răspuns:

Din cate stiu eu nu mai poti

| FunlandCompany a răspuns:

Foarte greu, trebuie dus la un service dar costa foarte foarte mult ca sa recuperezi ceva sters, si s-ar putea sa nu fie intregi, deci in locul tau le-as lasa pierdute.

| Nana13HopeAndSucces explică:

Va multumesc mult tuturor. Daca spuneti ca pretul este destul de ridicat, imi puteti spune, va rog, cam pana la ce pret se poate ridica recuperarea pozelor? Si in ce sens ar putea sa nu fie intregi? Multumesc.

| N3XTG3N a răspuns:

Se poate recupera dar foarte greu pentru ca necesita multe cunostinte pentru a umbla in sistemul de operare... ai putea sa cauti o aplicatie de recovery