| DJAGERnout228 a întrebat:

am un iMac 21.5 Late 2015 si as vrea sa-i fac upgrade. Are placa integrata Intel Iris Pro 6200 si m-am gandit sa-i pun eGPU, dar nu sunt sigur daca e compatibil cu calculatorul meu,ma puteti ajuta va rog? As vrea sa-mi iau una de la Bizon,dar sunt foarte scumpe. Dar m-am gandit sa iau case-ul ala si placa separat.
Specs 3, 1 GHz Intel Core i5, 8 ГБ 1867 MHz DDR3, Intel Iris Pro Graphics 6200 1536 МБ. Multumesc

1 răspuns:
| LasleaIoan1972 a răspuns:

Placa lui e destul de buna,
placile video pentru mac sunt speciale
nu merge orice placa din magazin,
daca vrei sa testezi fa rost de o placa video si pune sa vezi
e bine sa ramana cu ce are el,
sa nu faci ceva sa regreti