| Adrian34dan46788 a întrebat:

am un ipad 1 cu ios 5.1.1 adica e la zi, da dar nu pot sa fac nici un update pe el ca da e vechi da eu am nevoie de ia (de tableta ) iar am cauta tutoriale da nu am gasit nimic de folos as instala pe ipad si ios 7 de se poate, va rog sa ma ajutati (dau funda happy. )va multumesc.

1 răspuns:
| TMAIGL a răspuns:

Unchiul meu are tableta asta și am fost cu ea la un prieten care are service te telefoane să încerc să ii fac update măcar la iOS 6 nu merge! Pe iOS 5 moare.