| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU. Am un iPad 1 si sistemul de operare iOS 5.1.1. As vrea sa îmi descarc aplicația facebook, insa noua ei versiune (6.6) nu se poate instala pe ipadul meu din cauza iOS-ului. Ce ar trebui sa fac? Am căutat o alta versiune de iOS insa nu pot sa o descarc nici din AppStore si nici de pe iTunes. La fel si cu facebook. Am căutat alta versiune de facebook decât cea 6.6 si nu am găsit. HELP.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu poti sa faci nimic. Daca vrei alt ios, cumperi alt ipad, mai nou.

| Veroniquest a răspuns (pentru sltlp):

Ok. Si atunci nu pot descarca nici o versiune facebook?

| sltlp a răspuns (pentru Veroniquest):

Doar ultima care se gaseste in appstore, sau care o aveai... Dar atat.
Insa ai o soltuie daca faci jailbreak la tableta!