| UrsuletUUU a întrebat:

Bună tpu...Am un laptop Dell si când l-am deschis îmi apare Restoring your previous version of windows vă rog ajutati-mă ce sa ii fac? Dau fundă... Ajutati-ma va rog frumos..Nu știu cum să îl fac.

Răspuns Câştigător
| DreamWhite3000 a răspuns:

Daca ai un nou laptop Dell, si ti-ai schimbat recent windows-ul el iti instaleaza in laptop fisierele de pe windows-ul vechi. Ar trebui sa il lasi sa se restaureze. Nu ma pricep asa de mult in acest domeniu, dar zic ca stiu ceva big grin, funda?

2 răspunsuri:
| Apollo007 a răspuns:

Ai instalat ceva ultima data sau ai oprit instalarea a unor update-uri. Incearca sa il lasi sa se restaureze singur pana la capat. Daca nu merge nu iti ramane decat sa instalezi Windowsul din nou.

| gelu1970 a răspuns:

Da restore. nu poti sa faci nimic. ai w10 presupun. castana de 10. ai facut update recent?