| Stefy2323 a întrebat:

am un laptop Toshiba si am intampinat o problema aceea fiind ca imi apare Windows Error Recovery si nici nu imi merge toata tastatura, doar cea din partea dreapta cu care nu am ce face! Nu este nici o problema ca tastatura sa fie stricata adica sa fii dat apa pe ea! Cred ca o problema de a laptopului! Ma puteti ajuta! Va rogg!

1 răspuns:
| GhostBlack7 a răspuns:

Salut, pune pe un stick de minim 4GB cu programul Rufus, windows bootabil pentru a rezolva problema cu windowsul.
*In general "Windows Error Recovery" se rezuma la intreruperea update-ului.
Daca dupa re-instalarea windowsului tastatura centrala nu functioneaza, ai in BIOS la HardWare activate keyboard.