| matei543211 a întrebat:

Buna TPU.
Am un televizor Samsung care pana acum functiona perfect. Insa acum 2 zile am intampinat urmatoarea problema: cand intru in meniu ( fie pe Youtube, neflix sau cablu) tot ecranul televizorului se vede normal ca de obicei. Insa in momentul in care selectez sa vizionez un videoclip sau film, fie pe Youtube sau Netflix, o mica portiune din partea dreapta a televizorului nu mai functioneaza corect. Imaginea se vede hasurat cu linii verticale, ca si cum ar fi lovit.
Imi poate explica cineva din ce motiv se intampla acest lucru?
Multumesc.

2 răspunsuri:
| CompanyBad a răspuns:

Salut happy
Eu te sfatuiesc atat - GARANTIE

| BostanDaniel1974 a răspuns:

De cat timp il ai daca nu ti-a facut probleme pana acum inseamna ca nu e ceva grav