| Blueblueblueeah67 a întrebat:

As dori sa aflu daca se mai poate schimba cumva numele de pe facebook dupa ce l-am schimbat odata, deoarece momentan nu pot. Ce sa fac?

funda la cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| vivicam a răspuns:

Daca l-ai schimbat recent nu il mai poti schimba timp de 30 de zile. Dupa 30de zile intri din nou in setari si iti schimbi numele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele dupa facebook merge de maxim 4-5 ori schimbat daca ai schimbat de atatea ori asa iti va ramane numele permanent cum il ai acum. Bafta.

| OldSoul a răspuns:

Il poti schimba din 60 in 60 de zile, deci probabil mai ai ceva de asteptat pana sa il poti schimba din nou.

| Ioonela a răspuns:

Dupa 60 de zile poti sa il schimbi iarasi. Scrie chestia asta si sub nume parca, atunci cand ti-l scimbi. happy