| UrsuletUUU a întrebat:

As putea face un vidoclip pe Youtube cu imagini si sa introduc vocea mea cumva sa explic cumva dar sa nu apar in video?/

Răspuns Câştigător
| lauren93 a răspuns:

Incearca cu programul Movie Maker pe care majoritatea Windows-uri le au deja instalate. Creezi clipul foarte usor si apoi il pui pe Youtube.(Gasesti multe tutoriale pe google pentru a putea observa cum sa utilizei programul)

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Da.

| UrsuletUUU explică (pentru peperonies):

Imi poti explica cum? Te rog frumos!

| peperonies a răspuns (pentru UrsuletUUU):

Imi dai funda la asta, pui alta intrebare, iti raspund acolo si imi dai funda si acolo. intrebare in intrebare limiteaza numarul de funde.