| XxPufosheniaXx a întrebat:

As vrea niste statusuri pentru pozele de pe facebook...dar in engleza! Ati putea sa imi dati cateva statusuri in engleza, dar sa fie si traduse?
DAU FUNDA PENTRU CELE MAI BUNE! happy

Răspuns Câştigător
| Firefly20 a răspuns:

Pe site-ul asta gasesti orice status in engleza doresti, in orice domeniu. :* http://quotelicious.com/ Funda?

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, ori te pricepi la engleza si n-ai nevoie de traducere, ori te rezumi la statusuri in romana. De fapt, tu ce vrei? Sa te dai mare cu statusuri de-a gata?

| XxPufosheniaXx explică (pentru ardnaxur1961):

Veizi`ti de treaba... daca nu vrei sa imi dai ce am cerut, atunci mai bine taci! tongue

| VeVeMov a răspuns:

1. We have to look for the facts, not words (trebuie sa ne uitam la fapte, nu la vorbe);

2. Don’t be sad, don’t be blue.Frankenstein was ugly too (nu fi trist, nu fi suparat, si Frankentein era urat);

3. He who laughs last, laughs best! But he who laughs first, sees the point (cel care rade la urma, rade mai bine! Dar cel care rade primul, intelege poanta);

4. To be or not to be, this is the question (a fi sau a nu fi, aceasta este intrebarea);

5. A bad workman always blames his tools (un muncitor prost da intotdeauna vina pe unelte)

6. A bird in the hand is worth two in the bush (o pasare in mana face mai mult decat doua pasari din tufis);

7. A faithful friend is hard to find; remember man and keep in mind (un prieten adevarat este greu de gasit; sa tii minte asta)

8. A friend in need it’s a frienf indeed (prietenul la nevoie se cunoaste);

9. A smile doesn’t cost anything (un zambet nu costa nimic);

10. Always imitate the behavior of the winners when you lose (intodeauna imita comportamentul invingatorilor atunci cand pierzi);
FunditSsa? puppy dog eyes plsss`, nu am nici unaaa sad

| XxPufosheniaXx explică (pentru VeVeMov):

Scuzeee......am dat funda inainte sa primesc raspunsul tau sad dar daca il primeam mai repede, atunci mai mult ca sigur ca tie iti dadeam fundita! happy

| Ciuca_Cristina_2000 a răspuns:

"Throw me to the wolves and I promise I will come back leading the pack "
" The most important thing is to enjoy your life-to be happy-it's all that mathers "

| Claudița_Lăcriimuța_1996 a răspuns:

Luptă şi vei câştiga

| neaguemanuel a răspuns (pentru Firefly20):

Daca-r fi si traduceri, ar fi bun -_-

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute