| Crissupissu a întrebat:

Azi am incercat sa fac update firmware la tableta Samsung Galaxy Tab 8.9 GT-P7300. Prin Kies. Mi s-a blocat tableta si chiar nu stiu ce sa fac. Am lasat-o vreo 2 ore poate se rezolva si se deblocheaza. Dar nu s-a deblocat. Va rog, ajutati-ma. Ce as putea sa fac? sad

1 răspuns:
| panther2007 a răspuns:

Da mai multe detalii. Ti s-a blocat, adica? Daca dai sa o aprinzi tableta ta se aprinde si arat sigla Samsung sa inteleg nu? Asta inseamna ca te-ai ales cu low brick si din fericire se poate repara cu condita ca tableta sa acceseze modul download. Te pot ajuta, de unde esti?