| andrew160 a întrebat:

Care stie de la ce vine problema urmatoare si cum pot sa o rezolv: la Minecraft mi se vad niste linii pe langa blocuri (dar nu cand pun sageata pe ele)? Se vad mai ales cand imi pus Misa's texture pack. Ma puteti ajuta? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MadrYx a răspuns:

Nu e de la textura
si eu am avut problema, e de l dirver-ul video
daca ai nVIDIA, dai click dreapta pe iconita din bara de jos, seletceaza nVIDIA control panel (advanced system in caz ca te intreaba), 3d setting, adjust image settings...si selectezi "let the 3d app decide"
Mie mi-a mers dupa ce am facut asta, mult noroc
Si inca ceva: e recomandat sa folosesti mc patcher cand iti pui misa sau alt txt pack

2 răspunsuri:
| daBăliu a răspuns:

Ori sunt de la textura ori trebuie sa-ti re-upgradezi minecraftul

| Neamu_Ciprian_2000 a răspuns:

I just got a Minecraft card code for free! :D http://freeminecraft.cc